logo Interreg Deutschland Nederland logo RunTime
logo Euregio Deutschland Nederland logo Sparkasse Rhein Maas logo Lopers Company logo HW Sportservice
logo Bunert logo all-round Physio logo Mitsubischi Motors Peters, Kranenburg logo Monks + Scheer logo Derks Gutes Brot

vlag Duitsland zondag 24 juni 2018 16. Halderner Volkslauf
Haldern, 9.30 Uhr
400m - 800m - 5 km - 12 km -
5km NW+W - 1200m Rollstuhlrennen
www.lauftreff-haldern.de


vlag Duitsland zondag 1 juli 2018 3. Herbrand Niederrhein Triathlon N3T
Kalkar - Wisseler See, 9 Uhr
Olympische Distanz (1,5 km - 40km -10km )
Volks- u. Staffeltriathlon ( 500 m - 20 km - 5 km )
Verbandsliga Sd
www.niederrhein-triathlon.de


vlag Duitsland vrijdag 6 juli 2018 15. Drevenacker Volksbank Abendlauf
Drevenack, 17.45 Uhr
350 m - 1 km - 5 km - 10 km
5 km Walken
www.tus-drevenack.de


vlag Duitsland zaterdag 7 juli 2018 27. Alpener Sparkassen-Stadtlauf
Alpen, 14 Uhr
400m - 1,5km - 5km - 10km (mit RegionsMeisterschaft)

www.lg-alpen.net


vlag Nederland zaterdag 18 augustus 2018 24e Kermisloop Siebengewald
Siebengewald, 15 uur
300m - 1 km - 2,5 km - 5 km - 10 km
www.lgsiebengewald.nl


vlag Duitsland zondag 26 augustus 2018 9. GochNess Triathlon
Goch / Kessel, 9 Uhr
Schnupperdistanz - Schler/innen
Schnupper-Distanz - Jugend
DTU Trathlon-Jugendcup -
Jedermann-Distanz - alle Distanzen siehe Website
http://www.tvgoch.de/gochness-triathlon


vlag Duitsland zondag 26 augustus 2018 40. City-Lauf Hamminkeln
Hamminkeln, 9.30 Uhr
400m - 1km - 5km - 10km
www.hamminkelner-sv.de


vlag Duitsland zondag 2 september 2018 15. Sparkassen-Stadtlauf Wachtendonk
Wachtendonk, 14 Uhr
Bambini-Lauf - 500m - 1500m - 5 km - 10 km
www.niersrunners.de


vlag Nederland zondag 2 september 2018 19e Maas en Waalse Dijkenloop
Beneden-Leeuwen (Gld), 10 uur
21,1 km - 10 km - 5 km - 2 km - 1 km

www.dijkensport.nl


vlag Duitsland vrijdag 7 september 2018 24. ENNI Citylauf Xanten
Xanten, 17.30 Uhr
500m - 1,5km - 5km - 10km
www.tusxanten.de/leichtathletik


vlag Duitsland zaterdag 22 september 2018 33. Weezer 5 x 5 km Staffellauf
Weeze, 14.30 Uhr
5 x 5km Staffel
www.tsv-weeze.de/leichtathletiek


vlag Duitsland zondag 7 oktober 2018 35.EURORUN Euregio 2018
Kranenburg - Ntterden, 11 Uhr
Siehe Website ab.01.04.2018


www.leichtathletik-nuetterden.de


vlag Nederland zondag 7 oktober 2018 14e Hoge Veluwe Loop
Hoenderloo, 11 uur
Jeugdloop(mijl) - 5 km - 10 km - halve marathon
www.hogeveluweloop.nl


vlag Nederland zondag 4 november 2018 5e Maasduinenloop
Bergen, 10.30 uur
Kidsrun - 5km - 10km - Teamloop
www.maasduinenloop.nl


vlag Nederland zaterdag 17 november 2018 6e ZEVENHEUVELENNACHT
Nijmegen, 19 uur
7 km
www.nnzevenheuvelenloop.nl


vlag Nederland zondag 18 november 2018 35e NN ZEVENHEUVELENLOOP
Nijmegen, 13 uur
15 km
www.nnzevenheuvelenloop.nl


vlag Nederland zondag 25 november 2018 35e Pietenloop
Bemmel, 10 uur
700m (KidsRun) - 1,5km - 5km - 10km
www.boddesprinters.nl


vlag Duitsland donderdag 27 december 2018 10. WARM-UP Dffelward
Kleve - Dffelward, 14 Uhr
2,5 km = 1 Runde
www.fcvorwaerts09.de


vlag Duitsland maandag 31 december 2018 31. Sylvesterlauf Pfalzdorf
Pfalzdorf-Goch, 13.15 Uhr
500m - 3km - 5km - 10km
www.sylvesterlauf.de


www.runtime-euregio.de   www.runtime-euregio.nl