link naar Runtime Euregio kalenderINFOmail us
logo Interreg Deutschland Nederland logo Euregio Rijn-Waal logo Sparkasse Kleve logo Mitsubishi Motors logo bäckerei Derks Kleve
logo Lopers Company Nijmegen logo Moenks Scheer logo Allround physio Kleve logo Hennie Wolters Sportservice logo Bunert

vlag Duitsland zaterdag 27 januari 2018 2. CROSSLAUF am Petrusheim
Weeze/Petrusheim, 13 Uhr
1000m - 2000m - 3000m -4000m - 6000m - 8000m
www.tsv-weeze.de/leichtathletik


vlag Duitsland zondag 25 februari 2018 7. Sieben-Quellen-Crosslauf Straelen
Straelen, 11 Uhr
1040m - 2240m - 3360m - 3800m - 5450m - 8300m


www.SV19Straelen.de


vlag Nederland zondag 4 maart 2018 25e Bemmelloop
Bemmel, 10 uur
700m (Kidsrun) - 1,5km - 5km - 10km
www.boddesprinters.nl


vlag Duitsland vrijdag 16 maart 2018 2. Klever Lichterlauf
Kleve, Forstgarten, 17.45 Uhr
400 m - 10 km mit 4er Staffel - 5 km
www.kleverlichterlauf.de


vlag Nederland zondag 18 maart 2018 4e STEVENSLOOP
Nijmegen, 12 uur
5km, 10km, halve marathon
www.stevensloop.nl


vlag Nederland zondag 8 april 2018 12e Rondje Millingen
Millingen aan de Rijn 11.15 uur
500m - 1 km - 5 km - 10 km
www.loopgroepooijpolder.nl


vlag Duitsland zaterdag 21 april 2018 15. Golddorf-Lauf Winnekendonk
Winnekendonk, 14 Uhr
400 m - 1 km - 2 km - 5 km - 10 km -
Walking 5 km - 10 km
www.golddorflauf.de


vlag Duitsland zaterdag 12 mei 2018 10. Gelderner Citylauf
Geldern, 16 Uhr
10 km - 5 km - 2 km Schüler-/Firmenlauf
500m/1000m Schulenlauf - 400m Bambini
www.gsv-geldern.de/laufabteilung


vlag Duitsland maandag 21 mei 2018 40. Weezer Pfingst-Halbmarathon
Weeze, 10 Uhr
400 m - 1,5 km - 5 km - 21,1 km
www.tsv-weeze.de/leichtathletik


vlag Nederland zaterdag 26 mei 2018 29e Groesbeekse Looptour
Groesbeek, 16.00 uur
26-05 t/m 2-06
7 of 4-daagse verschillende afstanden
www.groesbeekselooptour.nl


vlag Nederland zondag 27 mei 2018 16e MARIKENLOOP
Nijmegen, 12 uur
5 km - 7,5 km - 10 km
(alleen voor vrouwen)
www.marikenloop.nl


vlag Duitsland donderdag 31 mei 2018 3. LN-KINDERLEICHTATHLETIKFEST U8/U10
Kranenburg-Nütterden, 14 Uhr
Mannschaftswettbewerb
Sprint - Mehrfachsprung - Stoßen - Biathlonstaffel
www.leichtathletik-nuetterden.de


vlag Duitsland zondag 10 juni 2018 16. Int. Uedemer Volkslauf
Uedem, 14 Uhr
400m -1,5km - 2,5km - 5km - 10km - 10kmSkaten
www.uedemer-volkslauf.de


vlag Duitsland zondag 17 juni 2018 26. Gocher Steintorlauf
Goch,14 Uhr
2km - 5 km - Schulläufe - Bambinilauf
www.steintorlauf.com


vlag Duitsland zondag 24 juni 2018 16. Halderner Volkslauf
Haldern, 9.30 Uhr
400m - 800m - 5 km - 12 km -
5km NW+W - 1200m Rollstuhlrennen
www.lauftreff-haldern.de


vlag Duitsland zondag 1 juli 2018 3. Herbrand Niederrhein Triathlon N3T
Kalkar - Wisseler See, 9 Uhr
Olympische Distanz (1,5 km - 40km -10km )
Volks- u. Staffeltriathlon ( 500 m - 20 km - 5 km )
Verbandsliga Süd
www.niederrhein-triathlon.de


vlag Duitsland vrijdag 6 juli 2018 15. Drevenacker Volksbank Abendlauf
Drevenack, 17.45 Uhr
350 m - 1 km - 5 km - 10 km
5 km Walken
www.tus-drevenack.de


vlag Duitsland zaterdag 7 juli 2018 27. Alpener Sparkassen-Stadtlauf
Alpen, 14 Uhr
400m - 1,5km - 5km - 10km (mit RegionsMeisterschaft)

www.lg-alpen.net


vlag Nederland zaterdag 18 augustus 2018 24e Kermisloop Siebengewald
Siebengewald, 15 uur
300m - 1 km - 2,5 km - 5 km - 10 km
www.lgsiebengewald.nl


vlag Duitsland zondag 26 augustus 2018 9. GochNess Triathlon
Goch / Kessel, 9 Uhr
Schnupperdistanz - Schüler/innen
Schnupper-Distanz - Jugend
DTU Trathlon-Jugendcup -
Jedermann-Distanz - alle Distanzen siehe Website
http://www.tvgoch.de/gochness-triathlon


vlag Duitsland zondag 26 augustus 2018 40. City-Lauf Hamminkeln
Hamminkeln, 9.30 Uhr
400m - 1km - 5km - 10km
www.hamminkelner-sv.de


vlag Nederland zondag 2 september 2018 19e Maas en Waalse Dijkenloop
Beneden-Leeuwen (Gld), 10 uur
21,1 km - 10 km - 5 km - 2 km - 1 km

www.dijkensport.nl


vlag Duitsland zondag 2 september 2018 15. Sparkassen-Stadtlauf Wachtendonk
Wachtendonk, 14 Uhr
Bambini-Lauf - 500m - 1500m - 5 km - 10 km
www.niersrunners.de


vlag Duitsland vrijdag 7 september 2018 24. ENNI Citylauf Xanten
Xanten, 17.30 Uhr
500m - 1,5km - 5km - 10km
www.tusxanten.de/leichtathletik


vlag Duitsland zaterdag 22 september 2018 33. Weezer 5 x 5 km Staffellauf
Weeze, 14.30 Uhr
5 x 5km Staffel
www.tsv-weeze.de/leichtathletiek


vlag Duitsland zondag 7 oktober 2018 35.EURORUN Euregio 2018
Kranenburg - Nütterden, 11 Uhr
Siehe Website ab.01.04.2018


www.leichtathletik-nuetterden.de


vlag Nederland zondag 7 oktober 2018 14e Hoge Veluwe Loop
Hoenderloo, 11 uur
Jeugdloop(mijl) - 5 km - 10 km - halve marathon
www.hogeveluweloop.nl


vlag Nederland zondag 4 november 2018 5e Maasduinenloop
Bergen, 10.30 uur
Kidsrun - 5km - 10km - Teamloop
www.maasduinenloop.nl


vlag Nederland zaterdag 17 november 2018 6e ZEVENHEUVELENNACHT
Nijmegen, 19 uur
7 km
www.nnzevenheuvelenloop.nl


vlag Nederland zondag 18 november 2018 35e NN ZEVENHEUVELENLOOP
Nijmegen, 13 uur
15 km
www.nnzevenheuvelenloop.nl


vlag Nederland zondag 25 november 2018 35e Pietenloop
Bemmel, 10 uur
700m (KidsRun) - 1,5km - 5km - 10km
www.boddesprinters.nl


vlag Duitsland donderdag 27 december 2018 10. WARM-UP Düffelward
Kleve - Düffelward, 14 Uhr
2,5 km = 1 Runde
www.fcvorwaerts09.de


vlag Duitsland maandag 31 december 2018 31. Sylvesterlauf Pfalzdorf
Pfalzdorf-Goch, 13.15 Uhr
500m - 3km - 5km - 10km
www.sylvesterlauf.de


 
www.runtime-euregio.de   www.runtime-euregio.nl